22.3 C
Istanbul,TR
Cuma, Eylül 25, 2020

Askerler

Lav Tazı

Bu atılgan canavarlar Hava Savunmalarının peşine düşmeye bayıldıklarından diğer birliklere mükemmel koruma sağlar. İmha edildiklerinde daha küçük ve zayıf tehlikeler olarak püskürürler. Lav Köpecik Lav Tazı'nın...

Cadı

Cadı asla yalnız savaşmaz, sürekli eski savaşlarda ölmüş olan savaşçıları diriltir ve saldırılarında kullanır. Yükseltilmiş cadılar tek seferde daha fazla iskelet uyandırabilir. İskelet Bu ölmemiş yaratık...

Valkür

İki elle kullanılan baltada ustalaşmış olan bu ihtişamlı savaşçı, yakın binaların arasında koşarak oluşturduğu hortum darbesi ile birkaç birliği veya binayı parçalayabilir.

Yaban Domuzu Binicisi

Vahşi, kaçıp duran yaban domuzunu evcilleştiren Yaban Domuzu Binicisi, zayıf duvarların arkasında saklananları cezalandırıyor! Kara İksir'le güçlenmiş bu savaşçılar, yenilgi nedir bilmiyorlar!

Dalkavuk

Göklerin bu kabusu Kara İksir'den doğdu. Güdümlü Hava Mayını tarafından tespit edilemeyen Dalkavuklar kolayca cisim bulurlar ancak bizim dünyamızda narindirler.

P.E.K.K.A

P.E.K.K.A bir Şövalye mi? Samuray mı? Robot mu? Kimse bilmiyor! P.E.K.K.A’nın zırhı, en büyük darbeleri bile savabiliyor ancak elektrikle pek de iyi başa çıkamıyor.

Ejderha

Ejderhaların kudreti herkes tarafından bilinir. Göklerin pullu terörü, acımak nedir bilmez ve onun ateş püskürten nefesinden hiçbir şey kurtulamaz.

Şifacı

Bu muhteşem yaratık, birliklerini korumak ve onlara yardım etmek için yaşıyor. Herhangi bir ordu, onun tedavileriyle güçlenebilir; fakat onu mutlaka hava savunmasına karşı korumalısınız!

Büyücü

Büyücünün, savaş sahasında korku uyandırıcı bir etkisi var. Onu birkaç arkadaşıyla bir araya getirin, yerde veya gökte, nerede olursa olsun, şiddetli yıkıcı etkiler yaratın.

Balon

Bu terfi almış iskeletler, duvarları yıkma keyfiyle, savunmayı yıkma keyfini takas etmiş. Sinir bozucu havan ve topları engellemek için, iskeletleri görevlendir.

EN POPÜLER

EN SICAK